VALSTYBĖS ĮMONĖ „REGITRA“ KVIEČIA Į ATVIRŲ DURŲ DIENAS

Priėmimo laikas

Gyventojai, pageidaujantys dalyvauti renginiuose, kviečiami iš anksto užsiregistruoti įmonės informacijos telefonu 8 700 55 151 arba el. paštuinfo@regitra.lt. Registruojantis būtina nurodyti „Regitros“ padalinį, kurio renginiuose pageidaujama apsilankyti, bei savo kontaktinius duomenis.

Atvirų durų dienų renginiai vyks „Regitros“ padaliniuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Marijampolėje, Alytuje, Tauragėje, Telšiuose ir Mažeikiuose. Renginiai tęsis  iki balandžio 14 d.

„Tikimės, kad šie susitikimai bus abipusiai naudingi. Mūsų specialistai  pasirengę atsakyti į lankytojams rūpimus klausimus, pristatyti veiklos naujoves. Mums taip pat svarbi gyventojų nuomonė, tad tikimės išgirsti konstruktyvių pasiūlymų, kaip galėtume geriau, atsižvelgdami į gyventojų lūkesčius, organizuoti savo veiklą“, – sakė „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Visuose įmonės filialuose bus organizuojami specialistų susitikimai su gyventojais, vairavimo mokymo įstaigų atstovais, rengiami „bandomieji“ egzaminai, diskutuojama apie saugesnį, kultūringesnį vairuotojų ir pėsčiųjų elgesį kelyje.

Saugaus eismo dieną, balandžio 6 – ąją, prasidės tradiciniai valstybės įmonės „Regitra“ Atvirų durų dienų renginiai, kuriais siekiama suteikti visuomenei daugiau aktualios informacijos apie naujausius teisės aktų reikalavimus, susijusius su vairuotojo pažymėjimų išdavimu bei transporto priemonių registravimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *