Vairavimo kursai, kainos, jaudulys prieš egzaminą

Internete galima rasti mokinių atsiliepimus, kurie teigia jog juos vairuoti mokė girtas instruktorius. Kai kurie instruktoriai būna tokie griežti, jog moterys net apsiverkia, o kai kurie vyrai instruktoriui pasiūlo ir į nosį. Bet jeigu instruktorius ant jūsų rėkia, vadinasi ne bereikalo. Tai tik parodo, jog kažką darote netaip kaip reikėtų. Rėkdamas instruktorius dažniausiai būna iškamuotas jūsų žioplumo, arba kaip tik atvirkščiai jis bando jums daryti spaudimą. Su instruktoriaus spaudimu teks susidurti kiekvienam, ar tai blogai? Ne Atvykus į egzaminą Regitroje spaudimas bus tikrai didesnis. Dauguma būsimų vairuotojų neišlaiko praktinio ar teorijos egzaminų, būtent dėl to , jog buvo per daug išsigandę, bei labai jaudinosi. Jaudulys tikrai daro savo ir su juo reikia būtinai išmokti tvarkytis, nes su juo juk tenka susidurti ne tik egzamine, bet ir kitur gyvenime. Jaudulys yra mūsų palydovas, išmokite su juo kovoti ir jokie egzaminai bus nebebaisūs.

Yra vairavimo mokyklų, kurioms iš vis nesiseka paruošti gerų vairuotojų. Gal dėl to jog vairavimo mokyklos samdo prastus instruktorius, kurie ne tik , kad neišmano savo darbo, bet ir elgiasi su mokiniais, taip kaip nori. Yra buvęs ne vienas atvejis, kai mokinys ką tik sėdęs už vairo jau yra verčiamas važiuoti į normalų kelią ir nardyti tarp kitų eismo dalyvių. Kai kurie instruktoriai taip pasitiki savo mokiniais, jog leidžia jiems vairuoti kur nori, kaip nori, kol tuo metu instruktorius kalbasi telefonu ar valgo šalia būsimo vairuotojo visai nekreipdamas dėmesio į klaidas kurias daro mokinys.

Internete galima rasti krūvą atsiliepimų apie vairavimo kursus, mokyklų instruktorius ir t.t Didelę reikšmę turi mokykla, kuri yra paruošusi ne vieną vairuotoją kuris egzaminus Regitroje išlaikė iš pirmo karto. Aišku, visko versti vairavimo mokykloms nevertėtų, juk , mokykla už jus teorijos neišmoks, tą padaryti teks jums patiems, bet tinkama mokykla, turinti gerus atsiliepimus ir didelį darbo stažą gali jus nuvesti tinkama linkme.

Kad nereikėtų šimtus kartų perlaikinėti egzaminų, būtina prieš tai pasirinkti tinkamą vairavimo mokyklą. Atsiliepimų yra pilnas internetas, taip pat paprašykite, kad parekomenduotų vairavimo mokyklą žmonės kurie jau turi automobiulio teises ir yra jau baigę kurią nors vairavimo mokyklą.

Regitroje neišlaikius teorijos egzamino perlaikymas ~50lt , o praktinio važiavimo kainuoja ~80lt. Neišlaikius kiekvieno egzamino po 2 kartus, jau sumos daros įspūdingos. O tie kurie Regitroje egzamino neišlaiko ir iš 3,4,5 ar daugiau karto, gali tekti pakloti ne vieną šimtą litų už prelaikymą.

Šiuo metu pigiausi vairavimo kursai kainuoja 1500lt. Taip, tokią sumą gali susitaupyti ne vienas, kad ir sunkiai, bet gali. Bet paskaičiavus kitus mokesčius, suma iš 1500lt gali pavirsti ir į 2000lt ar net 2500lt. Vairavimo mokykla už kiekvieną neišlaikytą mokyklinį teorijos egzaminą ima po 10lt. Jeigu mokinys neišlaikė 5 kartus iš eilės jam teks pakloti 50lt. Nors kai kuriuose vairavimo mokyklose tokio dalyko nėra, mokiniai gali laikyti teorijos egzaminą tiek kartų, kiek jie norės. Kai kuriose mokyklose užztenka išlaikyti 2 kartus, surinkus po 80%, o už kiekvieną neišlaikytą mokėti neteks.

Pasikeitus įstatįmams, pakilus kuro kainoms, vairavimo mokyklos nebeišgali išsilaikyti, todėl yra priverstos didinti vairavimo kursų kainas. Dėl to, norinčiūjų lankyti vairavimo kursus sumažėję nebuvo, bet žmonių nepatenkintų kainomis, tikrai atsiranda ir ne vienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *