SKELBIAMAS KONKURSAS „MANO IDĖJA – MŪSŲ SAUGUMUI KELYJE“

Šaltinis: www.regitra.lt

 

Tel. pasiteirauti (8 5) 264 6462.

Geriausios idėjos autorių laukia apdovanojimai. Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti šiojesvetainėje. Konkurso partneris – naujienų portalasDELFI.

Neatsižvelgiant į tai, kokia forma idėja yra pateikta, apie ją reikia papasakoti viename A4 formato lape ir pasakojimą atsiųsti el. paštuidejaveza@gmail.comiki 2012 m. gegužės 11 dienos. Pateikiant darbą būtina nurodyti originalų jo pavadinimą, mokyklos, klasės ir miesto pavadinimą bei visos kūrybinės grupės atstovą (jo kontaktus, telefono numerį, elektroninį paštą).

Idėjas galima kurti bet kuriems eismo dalyviams: visų transporto priemonių vairuotojams, keleiviams, pėstiesiems, dviratininkams ar net vadeliotojams. Neribokite savęs ir savo vaizduotės!

Dalyviai kviečiami sugalvoti idėją saugaus eismo tema ir pateikti ją originalia forma. Nuotraukos, piešiniai, video, audio – tinka viskas, kas tik nevaržo fantazijos ir padeda įtaigiai perteikti mintis.

Saugaus eismo dieną – balandžio 6-ąją – valstybės įmonė „Regitra“ kviečia moksleivius – nuo aštuntoko iki abituriento – burti klasės draugus ir kartu dalyvauti naujoje iniciatyvoje „Mano idėja – mūsų saugumui kelyje“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *