„REGITROS“ RENGINYJE – EDUKACINĖ KRYPTIS

Šaltinis: www.regitra.lt

 

Daugiau informacijos tel. (8 5) 264 6462.

„Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis akcentavo edukacinę tokių renginių svarbą ir pasidžiaugė, kad įmonės organizuotos veiklos saugaus eismo tema sudomino ne tik vyresniuosius, bet ir pačius mažiausius eismo dalyvius.

Vakare paviljone įrengtoje mini kino salėje buvo rodomas „Saugaus eismo kinas“. Susirinkusieji pamatė daugiau kaip pusšimtį geriausių pasaulio socialinių reklamų apie saugų eismą. Įvairiose pasaulio šalyse sukurti įspūdingi klipai žiūrovus sudomino, patraukė ir net šokiravo, į saugaus eismo problemas vertė pažvelgti nauju, atidesniu žvilgsniu, susimąstyti.

Į renginį gausiai susirinkę molėtiškiai ir miesto svečiai lankėsi „Regitros“ paviljone, kur įmonės specialistai konsultavo saugaus eismo klausimais, teikė informaciją apie kelių eismo taisykles, vairavimo egzaminų tvarką ir naujoves transporto priemonių registravimo srityje. Renginyje dalyvavę jaunieji eismo dalyviai savo žinias ir meninius sugebėjimus galėjo pademonstruoti piešdami kreidutėmis ant asfalto ar spalvindami spalvinimo knygeles eismo tema.

Praėjusį savaitgalį Molėtų aerodrome vykusiame renginyje, skirtame automobilių, lenktynių ir sporto mėgėjams, valstybės įmonė „Regitra“ visuomenei pristatė jos organizuojamą saugaus eismo projektą „Mano idėja – mūsų saugumui kelyje“. Tai dalis saugaus eismo propagavimo ir skatinimo programos, kurią įgyvendina įmonė. Ja siekiama atkreipti gyventojų, ypač jaunimo dėmesį į saugumą kelyje, skatinti saugaus eismo iniciatyvas kuriant saugesnę visuomenę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *